Контакты хедер

+371 26896933  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. Stabu iela 42/2 Rīga

Языки

Вход | Регистрация

Sporta masāža

Sporta masāža

Sporta masāža –

Sporta masāža - tā ir masāža, kuras uzdevums ir fizisko spēju paaugstināšana un sportistu izturības palielināšana.Tā ir viena no svarīgākajam sporta nodarbību daļām. Tāda masāžas ne tikai sekmē sporta formas iegūšanu, bet arī palīdz to noturēt.

Sporta masāža spēlē lielu lomu uz visos treniņu posmos, gan treniņu procesa sastāvdaļa, gan tieši pirms sacensībam. Kad masieris fiziski iedarbojas uz sportista ādu, ārējā slāņa atmirušās šūnas atdalās, pastiprinās apmaiņas procesi organismā, un ir novērojama muskuļu darbspējas paaugstināšanās, tā kā masāžas laikā organisms tiek apgādāts ar skābekli un derīgām vielām. Pirm sacensībām masāža sportistiem ir vienkārši neaizstājama, tāpēc, ka tieši tā palīdz ķermrni līdz pilnai kaujas gatavībai.

Sporta masāžas galvenie veidi:

  1. Treniņas masāža (palīdz atbrīvoties no pārpūles, spridzes un palīdz saglabāt sportistu fizisko organizētību)
  2. Sagatavošanas masāža (tiek pielietots pirms fiziskas slodzes.Tās mērķis ir palīdzēt sportistam pirms treniņa un organisma darbspēju palielināšana pirms sacīkstēm)
  3. Renovējošā masāža (tiek izmantota pēc, lai paātrinātu sportistu atjaunošanās procesu)

Pēc apmācībām mūsu skolā, Jūs saņemsiet starptautiskā standarta sertifikāti – lai varētu tālāk produktīvi strādāt SPA jomā.

Papildus informāciju jūs varat saņemt pa tel.26896933

Ar Cieņu, Tiarа.

 

 

 

Банер Модели (LV)

 

modeli LV

Банер mezo LV

 

mio_lv

Банер Учебн. центр (LV)

 

mezo_lv