Контакты хедер

+371 26896933  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. Stabu iela 42/2 Rīga

Языки

Вход | Регистрация

Medus masāža

медовый массаж

Medus masāža - tā ir pārsteidzoša dziednieciska medus un masāžas kombinācija. Medus masāža ir neaizvietojama pie saaukstēšanās, klepus un radikulīta, kā arī ir labākais līdzeklis lieliskas formas saglabāšanai. Medus masāža noņem nogurumu, piepilda ar vieglumu un svaigumu. uzlabo asinsriti dziļajos ādas slāņos un pamata muskuļos, uzlabo iekšējos orgānus un audus. Limfas cirkulācija palielinās, kas veicina ātru toksīnu izvadīšanu no organisma. Āda attīrās, kļūst zīdaina un elastīga.

Medus masāža tiek izmantota kā daļa no anticelulīta programmas. Tiara centrā mūsu speciālisti iemācīs Jūs efektīvi un profesionāli veikt medus masāžu. Turpmāk Jūs varēsiet iepriecināt klientus un tuviniekus. Apmācības ilgums -1 diena. Viss nepieciešāmais apmācibai (medus un piederumi) ir jau iekļauti cenā.

Dabīgais medus satur minerālvielas, vitamīnus, organiskās un bioloģiski aktīvas vielas.

Vispārējas indikācijas: saaukstēšanās, depresija, stress, fiziskais nogurums, celulīts, samazināts ādas tonus.

Kontrindikācijas: alerģija uz medus, cukura diabēts, grūtniecība.

Sagatavošanās procedūrai: izmantojam dabīgo medu (ziedu, liepu utt.), bez jebkādām piedevām un noteikti ne sacukurotu. Kā papildinājumu pie medus var lietot ēteriskās eļļas (citronu, apelsīnu, greipfrūtu, eikalipta, lavandas).

Jūs varat pierakstīties mūsu grupā pa tel. +37126896933, ka arī sazināties ar mums pa e-pastu:

(This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.).

Būsim priecīgi redzēt Jūs mūsu seminārā.

Ar Cieņu, Tiara.

 

 

 

 

Банер Модели (LV)

 

modeli LV

Банер mezo LV

 

mio_lv

Банер Учебн. центр (LV)

 

mezo_lv