Контакты хедер

+371 26896933  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. Stabu iela 42/2 Rīga

Языки

Вход | Регистрация

Masāža ar karstiem akmeņiem

Masāža ar karstiem akmeņiem

Karsto akmeņu masāža.

Aapmācības ilgums ir no vienas līdz trim dienām. Atkarībā no jūsu iepriekšējām zināšanām.

Stounterapija sastāv no trim procedūrām, tādām kā - aromterapīja, anti-stresa masāža, un karsto akmeņu masāžu. Bez zināšanām par vienu no šīm procedūrām, jūs nevarēsiet kvalitatīvi un pareizi izdarīt stounterapiju. Šajā procedūra visām niansēm ir svarīga nozīme.

Stounterapīja - viena no visdārgākajām un pieprasītākajām masāžām SPA industrjā. Tieši šajā procedūrā, jūs varat parādīt visas SPA specialista prasmes. Tiara centrā, jūs uzzināsiet visas šīs procedūras nianses, kā pareizi un precīzi veikt stounterapīju, lai jūsu klients būtu apmierināts un laimīgs.

Stounterapīja ir masāža ar akmeņiem, kuri tiek uzkarsēti un atdzēsti līdz noteiktai temperatūrai.

Karstie akmeņi atslābina muskuļus, bet aukstie uzlabo asins cirkulāciju un vielmaiņu. Īpaši vertīga organismam ir kontrasta masāža – tas ir ātra karsto un auksto akmeņu nomaiņa. Pēdējais stounterapijas masāžas posms spēj atbrīvot no galvas sāpem un noguruma, atjaunot vielmaiņu un samazināt stresu. Aroma masāža – tā ir masāža ar ēteriskajām eļļām.

Gan aromatizējošas vielas, gan masāžu cilvēki izmanto jau no sēnatnes. Katrs no šiem instrumentiem kompleksi ietekmē cilvēku kopumā un aktivizē organisma dabiskos spēkus.

Aromamasāža apvieno masāžas paņēmienus ar aromaterapiju, un ir efektīvs atveseļošanās līdzeklis.

Aromātisko eļļu izmantošana paplašina masāžas dziednieciskās iedarbbības iespējas, ka arī papildus ietekmē pacienta un masiera psiho-emocionālo stāvokli, un galu galā sekmē masāžas mērķu sasniegšanu.

Antistresa masāža iedarbojas uz muguras augšējo daļu, pleceim, kaklu un galvu. Tas lieliski palīdz atslābināties, noņem galvassāpes, palīdz atbrīvoties no bezmiega, osteohondrozes un liekiem kilogramiem. Atbrīvoties no sāpēm procedūras laikā var pateicoties spiedieniem uz punktiem un stiepšanas metodēm.

Pateicoties uzmanīgai pasniedzēja attieksmei, katrs students sekmīgi pabeigs mācības, demonstrējot savas spējas un iegūs lielu zināšanu un prasmju apjomu.

Pēc pabeidzot apmācību, jūs saņemsiet sertifikātu latviešu un angļu valodā.

Mācību laikā, studenti ir pilnībā nodrošināti ar materiāliem, bez papildus izmaksām.

Prakse aizņēm 80% no mācību laika.

Nodarbības notiek Rīgas centrā, mājīgā un draudzīgā atmosfērā.

Pievienoties grupai, jūs varat zvanot pa tel. +37126896933.

Laipni lūgti mūsu draudzīgajā komandā.

 

 

 

Банер Модели (LV)

 

modeli LV

Банер mezo LV

 

mio_lv

Банер Учебн. центр (LV)

 

mezo_lv