Контакты хедер

+371 26896933  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. Stabu iela 42/2 Rīga

Языки

Вход | Регистрация

Bērnu masāža

Bērnu masāža

Apmācību ilgums 1 diena.

Apmācība ietver teoriju un praksi.

Bērnu masāža ir visdrošākais masāžas veids. Bērnu/mazuļu attīstība ir nepārtraukts process un viņa pasaules uztvere būtiski atšķiras no tā, kā pasauli uztver pieauguša cilvēka organisms. Tāpēc ir nepieciešama papildus iedarbība uz mazuļa organismam.

Šim nolūkam ir izstrādāts bērnu masāžas komplekss, kurš pielāgots bērna vecumam.

Bērnu masāžu var veikt ne tikai profilakses un higiēnas nolūkos, bet arī gadījumos, kad ir kādas novirzes veselības stāvoklī vai fiziskajā attīstībā.

Bērnu masāža, ir nepieciešama, lai saglabātu bērna fizisko veselību un novērstu problēmas, ja tādas pastāv. Bērnu masāžas procedūra apvieno visus elementus, tostarp vingrošanu un terapijas paņēmienus.

Speciālists jūs iemācīs visu veidu bērnu masāžu: kopējo bērnu ķermeņa masāžu, ārstniecisko masāžu. Šo procedūru laikā tiek skartas visas zonas: kājas, gurni, krūtis, skausts, vēders, mugura, jostas vieta, locītavas, mugurkauls.

 

Jūs varat pierakstīties mūsu grupā pa tālruni. +37126896933, un sazināties ar mums pa e-pastu (This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.)

 

 

 

Банер Модели (LV)

 

modeli LV

Банер mezo LV

 

mio_lv

Банер Учебн. центр (LV)

 

mezo_lv