Контакты хедер

+371 26896933  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. Stabu iela 42/2 Rīga

Языки

Вход | Регистрация

Antistresa masāža

antisres mas

Pēdējos gados stress kļūst par mūsu pastāvīgu pavadoni. Pārāk daudz informācijas, darīšanu, pienākumu. Pārāk maz brīvā laika, lai atpūstos un komunikācijai ar dabu. Ilgstošais stress ir ļoti kaitīgs organismam. Tas rada daudz emocionāla rakstura problēmu (depresiju, hroniska noguruma sindromu, neirozes), negatīvi ietekmē mūsu veselību un skaistumu. Šādos gadījumos jums palīdzēs relaksējoša masāža.

Masāža ir ļoti maiga, ritmiska un nomierinoša. Masāža tiek veikta vienmērīgi, nepārtraukti, maigi, pārsvarā glaudīšanu un vieglu mīcinašānu.

Pabeidzam ar galvas masāžu pieres un deniņu zonā.

Antistresa masāžas darbībai ir apgrieztais modelis – masāžas atslabinātie muskuļi nosūta smadzenēs nomierinošus impulsus, kas noved pie vispārējas nervu sistēmas atpūtas un relaksācijas.

Mācību ilgums - viena mācību dienā.

Jūs varat pierakstīties mūsu grupā pa tel. +37126896933, kā arī sazināties ar mums pa e-pastu (This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.).

Būsim priecīgi redzēt Jūs mūsu komandā.

Ar Cieņu, Tiara.

 

 

 

Банер Модели (LV)

 

modeli LV

Банер mezo LV

 

mio_lv

Банер Учебн. центр (LV)

 

mezo_lv