Контакты хедер

+371 26896933  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. Stabu iela 42/2 Rīga

Языки

Вход | Регистрация

Anticelulīta masāža

Антицеллюлитый массаж

Kopīga iezīme lielākāi daļai anticelulīta masāžas paņēmieniem - ir izmantot cietas un sāpīgas metodes, kas ietekmē zemādas taukaudus, uzlabojot tajos asinsriti. Tāda veida masāžu veic zonās, kurās ir celulīts. Anticelulīta masāža tiek veikta ar rokām un ar papildus ierīcēm, kas speciāli paredzētas celulīta ārstēšanai.

Tiara centrā, mūsu speciālisti iemācīs jūs efektīvi un profesionāli veikt anticelulīta masāžu un dažādas citas procedūras. Turpmāk jums būs iespēja iepriecināt savus klientus un tuvieniekus, ar pie mums iegūtām zināšānam. Apmācību ilgums - 1 diena. Cenā jau ir iekļauti visi  šis procedūras veikšanai nepieciešāmie materiāli.

Celulīts lokalizējas uz gurniem, sēžamvietā, sāniem un ceļiem un ir trīs veidu:

Plašais celulīts: bieži neuzkrītošs, mīksts, parasti ar smagumu kājās, ir asinsrites problēmu un mazkustīga dzīvesveida rezultāts.

Ciets celulīts: lokalizēts, šķiedrains, sāpīgs, tas medz būt lokalizēts ap augštilbiem un iekšējām ceļa daļām.

Jaukts celulīts: ir divu iepriekš aprakstīto celulītu rezultāts vienā personā.

Celulīts attīstās gan plānam cilvēkam, gan lieliam cilvēkam.

Jūs varat pierakstīties uz mūsu grupā pa tālruni. +37126896933 un arī sazinoties ar mums pa e-pastu (This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.).

Būsim priecīgi redzēt Jūs mūsu seminārā.

Ar cieņu, Tiara centrs.

 

 

 

Банер Модели (LV)

 

modeli LV

Банер mezo LV

 

mio_lv

Банер Учебн. центр (LV)

 

mezo_lv