Контакты хедер

+371 26896933  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. Stabu iela 42/2 Rīga

Языки

Вход | Регистрация

Unite Revolution Slider

Klasiska masāža

Klasiska masāža

Masāža ir klasiska procedūra kura palīdz  gan ārstēšanā, gan liela daudzuma saslimšanas profilaksei. Dažreiz, lai izvairīties no galvassāpēm, noguruma, ka arī sāpjiem mugurā un ekstremitātēs pietiek  izdarīt masāžu. Pati izplatītākā masāža ir klasiska masāža.  Klasiska masāža ir procedūra, kura sekmē labvēlīgu iedarbošanos cilvēka organismam,  asinsriņķošanas uzlabojumam un  uz muskuļu atslābināšanās.
Klasiskas masāžas programmas apmācībai jūsu vecumam nav nozīmes, galvenais  - vēlme mācīties un pareizi  pielietot dotās prasmes.

Apmācības programmā ienāk:

  • anatomija, dermatoloģija (ķermeņa un ādas būves studēšanas)
  • fizioloģija - sanitārija un higiēna
  • spa-koncepcija (darba vietas labiekārtošana)
  • klasiskas masāžas celmi (procedūras secība) 
  • klasiska ķermeņa masāža (galvenie paņēmieni)

Studējot klasiskas masāžas kursu, jūs palīdzēsiet daudziem izdarīt soli pie pašsajūtas uzlabojuma. Zināms psihologs Luiza Hei savās izdziedēšanas  mācībās  apgalvo:"Mūsu ķermenis visu laiku runā ar mums. Ja vien mēs tikai atradām laiku paklausīties". Kad jūs ieklausīsieties nepatīkamam izjūtam un diskomfortam jūsu ķermenī, Jūsu organisms obligāti pateiks Jums "paldies"!

Банер Модели (LV)

 

modeli LV

Банер mezo LV

 

mio_lv

Банер Учебн. центр (LV)

 

mezo_lv