Контакты хедер

+371 26896933  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. Stabu iela 42/2 Rīga

Языки

Вход | Регистрация

Unite Revolution Slider

Sporta masāža

Sporta masāža - tas ir masāža, kuras uzdevums ir fizisku spēju paaugstinājums un sportistu izturības palielinājums.

Sporta masāža - tas ir masāža, kuras uzdevums ir fizisku spēju paaugstinājums un sportistu izturības palielinājums.Tas viena no svarīgām daļām sporta nodarbju posmos. Tādas masāžas Iedarbība sekmē ne tikai sporta formas iegādi, bet arī palīdz viņu noturēt.
Sporta masāža spēlē lielu lomu uz visiem treniņa etapiem, gan treniņa procesa sastāvdaļas veidā, gan tiešш pirms sacensībam Kad masieris fiziski iedarbojas uz sportistu ādas, ārējas kārtas  ādas krātiņi, kuras jau atdzīvoja noraidās, tāpat pastiprinās apmaiņas procesi organismā, un ir novērojams muskuļu darbspējas paaugstinājums, tā kā masāžas laikā organisms apgādājas ar skābekli un derīgām vielām. Pirms sākas sporta pasākumi masāža sportistiem ir vienkārši neaizstājama, tāpēc ka tieši viņš palīdz atvest pilnas cīņas gatavības stāvoklī sportistam.

Sporta masāžas galvenas ainas ir:

  1. Treniņas  masāža (palīdz atbrīvoties no pārpūles,sportistu sprieguma un palīdz saglabāt fizisku sportistu organizētību)
  2. Sagatavošanas masāža (tiek pielietots pirms fiziskas slodzes.Viņa mērķis ir  palīdzība  sportistam pirms treniņas un organisma darbspējas palielinājums pirms sacīkstēm)
  3. Renovējošā masāža (tiek izmantots pēc, lai paātrinātu sportistu atjaunošanas procesu)

Mēs būsim priecīgi redzēt Jūs uz mūsu seminārā.
Ar Cienību, Tiarа.

Банер Модели (LV)

 

modeli LV

Банер mezo LV

 

mio_lv

Банер Учебн. центр (LV)

 

mezo_lv